Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. INSPORTLINE'i e-poest tellitud kauba puhul algab tähtaeg päevast, mil kaup on tarbijale kättetoimetatud. Ostes INSPORTLINE´i e-poest, nõustub tarbija taganemisõiguse kasutamiseks järgmiste tingimustega:

1. Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. 14-päevane tagastamisõigus kehtib ainult eratarbijatele. Juriidilistele isikutele 14-päevast taganemisõigust ei kohaldata.
2. Kaubaga on võimalik tutvuda ja selle sobivuses või mittesobivuses veenduda, kaubaga tutvumine tähendab samaväärset kasutamist nagu jaekaupluses enne ostmist.
3. Tagastatav toode peab olema komplektne (sisaldama tootepakendit ja kõiki tootepakendis sisaldunud esemeid). Kui toode on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, tuleb Teil tagastada kogu komplekt (st. kõik tooted).
4. Tagastamisele kuuluva kauba halvenemisel vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
5. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
6. INSPORTLINE tagastab taganemisavalduse kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud, muu hulgas ostja kasutatud eseme kättetoimetamise kulud, v.a juhul, kui ostja on sõnaselgelt valinud INSPORTLINE’i pakutud kõige odavamast  eseme kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea INSPORTLINE ostjale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.
7. Kõik otseselt kaubast taganemise kulud kannab ostja.

RETURN INFORMATION

If the item was purchased from a store, please specify.

Attach a copy of your cashier's check, bank statement, card receipt or other proof of payment for your purchase. (suitable jpg, jpeg, png, pdf photo formats)

Enter the items you want to return. Can refer url website link to item (-s)

Please add photos showing damages, packaging condition.

RETURN METHOD

Once the item is delivered to the store, requests are processed quickly.

If you have chosen to pick up the item by courier, enter the details of the pick-up location.

Street, house - flat number

BANK DETAILS

Please specify a bank account where we should transfer the refund.

CONTACTS

Product added to compare.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.

Product added to wishlist