Meist


Spordisüsteemid OÜ (www.inSPORTline.ee) - spordi ja vabaajakaupade pood, kust saab leida maailmakuulsaid toodete brände, sealhulgas spordivarustust, toidulisandeid ja vabaajakaupu. Meie kliendid on erinevate valdkondade sportlased ja lihtsalt aktiivsed inimesed, kes tahavad tervet ja tugevat keha!

Oleme seadnud endale eesmärgiks pakkuda oma klientidele kvaliteetseid kaupu kõige soodsamate hindadega. Meie pood järgib kõikki kohaldatavaid Eesti Vabariigi seaduseid ja on sertifitseeritud Baltikumi Toidu veterinaarteenistuse poolt, nii et võite olla kindel, et siit saate ainult kõrge kvaliteediga tooteid, mis vastavad kõigile nõuetele.

MISSIOON: Tagada maksimaalne kasu teie eesmärkide saavutamiseks ja aidata säästa kvaliteetsete spordivarustuse ja vaba aja veetmise inventari ostmisel.

VISIOON: saada selles valdkonnas liidriks, pakkudes tarbijatele parima kvaliteediga, maailmakuulsaid spordi- ja vabaajakaupade tootjaid soodsate hindadega.

VÄÄRTUSED: Keskendume kolmele nurgakivile mis on: kvaliteet, paindlikkus ja usaldus. Nende väärtustega püüame luua teile maksimaalset väärtust. Seetõttu oleme alati valmis kuulama teie arvamusi ja ettepanekuid.

inSPORTline.ee Eesti Meeskond.

inSPORTline.ee kasutab nelja peamist tüüpi küpsiseid.

Lehel sirvides nõustute vajalike küpsiste kasutamisega. Võite nõustuda ka teiste küpsiste kasutamisega.